LtIEn Skirsnemunės kaimo bendruomenė mail Svetainės medis
www.skirsnemune.lt
Naujienos |KOMENTARAI |Apie bendruomenę |Projektai |SKELBIMAI |2 proc. |Kontaktai |Skirsnemuniečių kūryba
 

        Dienos vaizdelis

           Svetainės naujienos

 

 

 

      Orai Skirsnemunėje

Skirsnemunės kaimo bendruomenė
Nemuno g. 33, Skirsnemunė,
LT-74486 Jurbarko raj.
Įmonės kodas: 258755920
A/s: LT 734010044300066589

Svetainės administratorė
Audronė VAIVADIENĖ
Tel. +370 614 89695
enonava@gmail.com

Naujienos
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Skirsnemunėje

         Penktadienį, sausio 12-tą, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla kartu su Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriumi pakvietė visus į sausio 13-tosios minėjimą. Skirsnemunės seniūnas Aidas Mozūraitis, pakvietė visus prisiminti, kuo ši data ypatinga kiekvienam iš mūsų. Mokyklos 9-10 klasės mokinių ansamblis padovanojo gražią dainą „Kovotojui“. Renginio vedančioji K. Kliukienė priminė svarbiausius sausio 13-tosios faktus, skatino visus pamąstyti kas mes būtumėm be „Laisvės gynėjų dienos“. Vėliau mokiniai parodė kompoziciją „Žuvę už mūsų laisvę“. Renginys baigėsi dainomis apie Lietuvą, kurias dovanojo mokyklos pradinukų choras.

Info: www.jurbarko-kc.lt

Padėkos vakaras Skirsnemunėje

          Metų pabaiga – geriausias laikas pažvelgti atgal, įvertinti prabėgusių metų įvykius ir padėkoti vienas kitam... Padėkoti už ištiestą pagalbos ranką, pasakytą gerą žodį ar įgyvendintą gražią iniciatyvą...

            Todėl ketvirtadienį, gruodžio 28-ąją, Skirsnemunės kaimo bendruomenė bei Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus darbuotojai ir kolektyvai miestelio gyventojus sukvietė į pirmą kartą surengtą Padėkos vakarą. Vakarą žaismingu šokiu pradėjo šiuolaikinių šokių grupės „Enigma“ (vad. R. Plikusienė) vaikai, Skirsnemunės mėgėjų teatro (vad. B. Šneiderienė) aktoriai pristatė lyrišką, susimąstyti kviečiančią kompoziciją apie motiną bei tėviškę, romantišką šokį atliko linijinių šokių grupės „Svaja“ (vad. R. Plikusienė) moterys, o prie gražiai padengtų, suneštinėmis vaišėmis nuklotų stalų susėdusius žiūrovus pasveikino vakaro sumanytoja ir vedėja, Skirsnemunės skyriaus kultūrinės veiklos organizatorė Karolina Kliukienė, Skirsnemunės seniūnas Aidas Mozūraitis ir Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas.

            Vėliau atėjo metas padėkoti. „Kiekvienam iš Jūsų galima tarti didelį Ačiū už pačius įvairiausius dalykus. Tačiau šiandien ypatingą AČIŪ norime tarti keletui žmonių, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie to, kad gyventumėme nuolat gražėjančioje Skirsnemunėje“ – kalbėjo vakaro vedėja Karolina Kliukienė. Padėkos už aktyvią veiklą Skirsnemunėje įteiktos kun. Mindaugui Kairiui, skirsnemuniškei poetei Julijai Galbuogienei, aktyviems įvairių bendruomenės renginių organizatoriams ir dalyviams: Daliui Tamošaičiui, Benediktui Diliui, Editai Lendraitienei ir Ilonai Ruškytei.

            Vakaro metu susirinkusiesiems koncertavo jurbarkietis kompozitorius ir atlikėjas Kęstutis Vasiliauskas, šoko šiuolaikinių šokių grupės „Enigma“ ir linijinių šokių grupės „Svaja“ šokėjos.

           Išdalijus apdovanojimus, padėkos vakare apsilankė ir pats Kalėdų senelis, lydimas žaismingo šuniuko, bei surengė kalėdinių dovanų aukcioną, kuriame aktyviai dalyvavo visi. Susirinkę skirsnemuniškiai neskubėjo skirstytis, šventiškai papuoštoje salėje dar ilgai skambėjo muzika, kalbos ir juokas, sukosi šokančios poros... Džiugu, kad Skirsnemunės bendruomenėje gimė ši nauja, graži tradicija, nes žmonių, kuriems galima ir reikia padėkoti čia visada buvo ir bus...

INFO: www.jurbarko-kc.lt

 

Ponaitis Kidulių dvare

           Gruodžio 1 d., Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus mėgėjų teatras (vad. B. Šneiderienė) lankėsi netolimoje kaimynystėje – Kidulių dvaro rūmuose. Ten aktoriai pristatė A. Griciaus komediją „Ponaitis“. Pamatyti nuotaikingą spektaklį susirinkę žiūrovai neliko nusivylę – palydėjo aktorius nuoširdžiais aplodismentais ir padėkos žodžiais, taigi skirsnemuniškiai grįžo patenkinti puikiu pasirodymu.

Info: www.jurbarko-kc.lt

Skirsnemunėje sužibo Kalėdų eglutė

             Ankstyvą gruodžio 12 dienos rytą, likus 12 dienų iki Šv. Kalėdų Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyrius kartu su visa Skirsnemunės bendruomene įžiebė Kalėdų eglutę. Laukdami atvykstančio Kalėdų Senelio, vaikučiai kartu su besmegeniais šoko ir dainavo (vad. R. Plikusienė). Skirsnemunės seniūnas A. Mozūraitis pasveikino visus susirinkusius. Šventėje svečiavosi ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorė Vida Rekešienė. Meras visus pasveikino, palinkėjo gražių artėjančių švenčių. Po eglutės įžiebimo visi rinkosi į Skirsnemunės skyriaus salę, kur mokyklos mokiniai parodė spektaklį „Pasiklydusios pasakos“ (vad. K. Kliukienė). Visus smagiai dienai nuteikė pasiklydę pasakų personažai.

info: www.jurbarko-kc.lt

Liūdna katinėlių istorija su laiminga pabaiga

         Praėjusį penktadienį, gruodžio 1 d., bendruomenės nariai ir svečiai nešini advento vainikais rinkosi į Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus salę, kur vyko adventinė popietė. Renginys prasidėjo šiltais sveikinimais, kuriuos susirinkusiems skyrė Skirsnemunės seniūnas Aidas Mozūraitis ir renginio vedančioji Karolina Kliukienė. Skirsnemuniškiams pačią geriausią nuotaiką dovanojo Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokiniai, parengę etnografinę programą (vad. K. Kliukienė ir D. Sasnauskienė). Jurbarko kultūros centro folkloro grupės „Imsrė“ vadovė Birutė Bartkutė susirinkusiems svečiams papasakojo apie adventinius žaidimus, bei papročius. Viso renginio metu Skirsnemuniškiai galėjo grožėtis adventinių vainikų paroda, kurių tikrai netrūko, parodoje buvo eksponuojama net 19 vainikų.

           Po renginio vyko gražiausio advento vainiko rinkimai, publikos simpatijų nominaciją laimėjo Rimkų šeimos adventinis vainikas. Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad ši jauki popietė priminė žmonėms, kaip gera būti kartu ir dėkoja visiems

info:www.jurbarko-kc.lt

Skirsnemunės kaimo bendruomenė, įgyvendina projektą "Sveika gyvensena -gyvenimo siekiamybė'

        Spalio 18d.Skirsnemunės bibliotekoje pagal miestelio bendruomenės projekto programą „Sveika gyvensena - gyvenimo siekiamybė“ lankėsi Virgilijus Skirkevičius - profesionalus vaistininkas, vienas žinomiausių Lietuvos žolininkų, liaudies medicinos ekspertas.

         Gražia, prasminga įžanga apie tai, jog svarbiausia, norint tapti sėkmingu žmogumi, yra sveikata, bibliotekininkė G.Jasinskienė pristatė svečią gausiai susirinkusiems miestelio gyventojams. Farmacininkas pateikė daug įdomių patarimų, kaip susirgus atsižvelgti į organizmo siunčiamus signalus ir neskubėti gerti cheminių vaistų. „Jeigu geriami cheminiai vaistai, būtina augalinė terapija, kuri išvalo kraują“- sakė V.Skirkevičius. Išgirdome daug naudingos informacijos apie atskiras vaistažoles ir jų mišinius bei jų poveikį žmogaus organizmui. Įdomu buvo sužinoti apie tai, jog kai kurių augalų gydomosios savybės susijusios su sergančiojo išvaizda, ūgiu, charakteriu ir į visa tai reikia atsižvelgti,renkantis vieną ar kitą vaistinį augalą. V.Skirkevičiaus pasakojimas stebino žinių apie augalus gilumu, išmintimi ir atsidavimu savo profesijai.

         Džiugu ir tai, jog miestelio bibliotekininkės, į renginius, vykstančius bibliotekoje, visada nuoširdžiai kviečia bendruomenės narius - ir telefonu, ir asmeniškai - ne tik pakabindamos skelbimą. Todėl visada jų renginiuose gausu žiūrovų.

N.Norkienė

Skirsnemunės kaimo bendruomenė, įgyvendina projektą "Sveika gyvensena - gyvenimo siekiamybė"

         Skirsnemunės kaimo bendruomenė pradėjo įgyvendinti projektą "Sveika gyvensena - gyvenimo siekiamybė", kurį finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto tikslas - socialinės ir sveikatinimo veiklos skatinimas tarp Skirsnemunės bendruomenės narių. Projektas vykdomas pagal priemonę "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" Į veiklas pakviesti brandaus ir vyresnio amžiaus gyventojai, taip pat vieniši ir socialiai pažeidžiami asmenys. Visą spalio mėnesį norinčių užsiimti joga lauks net 10 nemokamų užsiėmimų.  

         “Spalio 7-ą d. Skirsnemunės miestelio bendruomenės nariai vyko į įdomią ekskursiją. Nors lijo lietus, bet pirmiausia visi pasigėrėjo vaizdais į Nemuną nuo Rambyno kalno.Toliau kelias vedė į beveik pajūryje esančią Dreverną, kur žvejo sodyboje dalyvavome nuotaikingoje edukacinėje programoje “Žuvies kelias”: susipažinome su pamario šokiais, dainomis, papročiais, ragavome žuvienę ir dreverniškių varškės pyragą. Po to visus maloniai nustebino pasiplaukiojimas laivu Kuršių mariose. Kadangi žolininko Skirkevičiaus sodyba, į kurią turėjome užsukti, buvo apsemta, pasirinkome aplankyti Ventės paukščių žiedavimo stotį - pasižvalgėme, kaip tinklais gaudomi paukščiai, kaip mažučiam kikiliui užmaunamas mažytis žiedelis. Nors rudens oras nelepino, vistik tai buvo įspūdinga išvyka ir esam labai dėkingi jos organizatoriams.” Pasakojo Skirsnemunės J.Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokytoja N.Norkienė.

       V. Skirkevičius skirsnemuniečius pažadėjo greitai aplankyti pats ir papasakoti kaip patiems rūpintis savo sveikata.

       Projekto įgyvendinimo metu bendruomenės nariai įgis žinių apie sveiką gyvenseną, aktyviai ir turiningai leis laiką. Susitikimai ir bendravimas trumpins ir prašviesins ilgus rudens vakarus.

Daugiau rudens lygiadienio foto (N.Miliūnienė)
Rudens lygiadienis ir Baltų vienybės diena – ant  Kartupėnų piliakalniųRudens lygiadienis ir Baltų vienybės diena – ant Kartupėnų piliakalnių
Šv. Baltramiejus visus sukvietė į SkirsnemunęŠv. Baltramiejus visus sukvietė į Skirsnemunę
Skirsnemuniškiai kartu giedojo Tautišką giesmęSkirsnemuniškiai kartu giedojo Tautišką giesmę
Audros debesis SkirsnemunėjeAudros debesis Skirsnemunėje
Gedulo ir vilties dienaGedulo ir vilties diena
Skirsnemunėje paminėta Tarptautinė šeimos dienaSkirsnemunėje paminėta Tarptautinė šeimos diena
SveinimasSveinimas
Jurginės SkirsnemunėjeJurginės Skirsnemunėje
Kaziuko mugė mokyklojeKaziuko mugė mokykloje
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas SkirsnemunėjeLietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Skirsnemunėje
AkcijaAkcija
Lietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas SkirsnemunėjeLietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas Skirsnemunėje
SveikinimasSveikinimas
Skirsnemunės mėgėjų teatras pasirodė RėkyvojeSkirsnemunės mėgėjų teatras pasirodė Rėkyvoje
Skirsnemuniečių sėkmė „Atžalyno“ scenojeSkirsnemuniečių sėkmė „Atžalyno“ scenoje
Spalvinga ir graži Skirsnemunės miestelio šventėSpalvinga ir graži Skirsnemunės miestelio šventė
Skirsnemunės teatro premjera Skirsnemunės teatro premjera
Skirsnemunės mėgėjų teatras pasirodė VIII tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje „Prie dvaro“Skirsnemunės mėgėjų teatras pasirodė VIII tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje „Prie dvaro“
Skirsnemuniškiai kartu giedojo Tautišką giesmęSkirsnemuniškiai kartu giedojo Tautišką giesmę
Apie stovykląApie stovyklą
Skirsnemunės „Svajos“ šokėjos sukosi Pagramančio „Šokių pynėje“Skirsnemunės „Svajos“ šokėjos sukosi Pagramančio „Šokių pynėje“
Gedulo ir vilties dienos minėjimas SkirsnemunėjeGedulo ir vilties dienos minėjimas Skirsnemunėje
Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus vizitas Panemunės pilyjeMinistro pirmininko Algirdo Butkevičiaus vizitas Panemunės pilyje
Kaip Bronius Pauža Panemunės  pilyje skalbėKaip Bronius Pauža Panemunės pilyje skalbė
Šeimos dieną skirsnemuniškiai paminėjo šventėje „Mes kartu“Šeimos dieną skirsnemuniškiai paminėjo šventėje „Mes kartu“
Žibuoklėm pražydo...Žibuoklėm pražydo...
Koncertas "Tau mama"Koncertas "Tau mama"
Skirsnemunėje ir Pilies I kaime – dainingos ir smagios naujienosSkirsnemunėje ir Pilies I kaime – dainingos ir smagios naujienos
Skirsnemuniškių „Ponaitis“ svečiavosi EržvilkeSkirsnemuniškių „Ponaitis“ svečiavosi Eržvilke
Velykinis sveikinimasVelykinis sveikinimas
Kaziuko mugėKaziuko mugė
Linos virtuvė džiugina šeimą ir... turistusLinos virtuvė džiugina šeimą ir... turistus
Daininga ir jauki Valentino dienos šventė SkirsnemunėjeDaininga ir jauki Valentino dienos šventė Skirsnemunėje
Skirsnemunės „Ponaitis“ pristatytas Paulių bendruomeneiSkirsnemunės „Ponaitis“ pristatytas Paulių bendruomenei
Užgavėnių šventė Skirsnemunėje 2016Užgavėnių šventė Skirsnemunėje 2016
Lietuvos Laisvės gynėjų dienos 25-mečio minėjimas SkirsnemunėjeLietuvos Laisvės gynėjų dienos 25-mečio minėjimas Skirsnemunėje
SveikinimasSveikinimas 2015.12.23
Skirsnemuniškių „Tariamas ligonis“ pristatytas Kudirkos Naumiesčio žiūrovamsSkirsnemuniškių „Tariamas ligonis“ pristatytas Kudirkos Naumiesčio žiūrovams 2015.12.02
Rudens vakaronė SkirsnemunėjeRudens vakaronė Skirsnemunėje 2015.12.02
Futbolo varžybos SeredžiujeFutbolo varžybos Seredžiuje 2015.10.09
Šeštadienį Skirsnemuniečiai šoko kartu su visa LietuvaŠeštadienį Skirsnemuniečiai šoko kartu su visa Lietuva 2015.09.22
„Šiluvos devyndienio“ renginių ciklą pradėjo skirsnemuniškių spektaklis„Šiluvos devyndienio“ renginių ciklą pradėjo skirsnemuniškių spektaklis 2015.09.08
Sūduvos mėgėjų teatro festivalyje geriausiu išrinktas skirsnemuniškių „Tariamas ligonis“!Sūduvos mėgėjų teatro festivalyje geriausiu išrinktas skirsnemuniškių „Tariamas ligonis“! 2015.09.08
Dviguba dovana Skirsnemunės mokyklaiDviguba dovana Skirsnemunės mokyklai 2015.09.01
...penki žadėjo, tik šeštas vedė......penki žadėjo, tik šeštas vedė... 2015.08.24
Skirsnemunės miestelio šventės vinimi tapo teatro premjeraSkirsnemunės miestelio šventės vinimi tapo teatro premjera 2015.08.25
Teatro premjera jau greitai... rugpjūčio 22d. 16val. Skirsnemunės kultūros centreTeatro premjera jau greitai... rugpjūčio 22d. 16val. Skirsnemunės kultūros centre 2015.08.21
Valstybės dieną Skirsnemunę apgaubė ypatinga nuotaikaValstybės dieną Skirsnemunę apgaubė ypatinga nuotaika 2015.07.08
Nacionalinės ekspedicijos „Nemunu per Lietuvą“ dalyviai apsistojo prie Panemunės pilies :Nacionalinės ekspedicijos „Nemunu per Lietuvą“ dalyviai apsistojo prie Panemunės pilies : 2015.06.30
LiepaitesLiepaites 2015.05.25
img
Naujienos |KOMENTARAI |Apie bendruomenę |Projektai |SKELBIMAI |2 proc. |Kontaktai |Skirsnemuniečių kūryba

www.skirsnemune.lt

Svetainių kūrimas optimizavimas        Svetainiu tinklapiu kurimas www.proweb.lt optimizavimas