LtIEn Skirsnemunės kaimo bendruomenė mail Svetainės medis
www.skirsnemune.lt
Naujienos |KOMENTARAI |Apie bendruomenę |Projektai |SKELBIMAI |2 proc. |Kontaktai |Skirsnemuniečių kūryba
 

        Dienos vaizdelis

 

 

      Orai Skirsnemunėje

Skirsnemunės kaimo bendruomenė
Nemuno g. 33, Skirsnemunė,
LT-74486 Jurbarko raj.
Įmonės kodas: 258755920
A/s: LT 734010044300066589

Svetainės administratorė
Audronė VAIVADIENĖ
Tel. +370 614 89695
[email protected]

Naujienos
Skirsnemunės miestelio šventės vinimi tapo teatro premjera 2015.08.25

       Kaip ir kasmet šv. Baltramiejaus atlaidams artėjant, Skirsnemunė švenčia miestelio dieną. Rugpjūčio 22 d. vidurdienį šventė prasidėjo sportiškai – Skirsnemunės stadione vyko futbolo varžybos tarp Gelgaudiškio, Smalininkų, Seredžiaus ir Skirsnemunės komandų. Nugalėtojų taurė iš Skirsnemunės seniūno V. Vainauskio ir bendruomenės pirmininkės E. Lendraitienės rankų atiteko Gelgaudiškio komandai. Miestelio šventės renginyje buvo pristatytas projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Projekto įgyvendinimo metu vyko pokalbiai su bendruomenės gyventojais apie jų saugumą keliuose, gatvėse tamsiu paros metu. Mažiesiems bendruomenės gyventojams organizuotas piešimo konkursas ant asfalto „Mano miestelis“. Vaikus fėja Vėja ir linksmutis Garbanius mokė kaip saugiai pereiti gatvę. Skirsnemunės kaimo bendruomenės pirmininkė Edita Lendraitienė šventės dalyviams, išdalino dalomąją medžiagą: atšvaitus, atšvaitus - juosteles, liemenes, atšvaitus - pakabukus.
             Po šių pramogų ir naudingų pamokų, skirsnemuniškiai skubėjo į kultūros centro salę – čia laukė jau tradicija tapusi ypatinga premjera – Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus suaugusiųjų teatro (vad. B. Šneiderienė) spektaklis pagal A. Gricių „Ponaitis“. Pilnai salei žiūrovų pasirodė gausus būrys jau senbuvių bei keletas naujų Skirsnemunės aktorių: Rasa Dilienė, Sonata Paulienė, Albina Miliauskienė, Mindaugas Dilys, Jonas Tamošaitis, Raimonda Vaičaitytė, Edmundas Paulis, Rūta Plikusienė, Nerijus Kardauskas, Vytautas Norkus, Vytautas Petrauskas. „Ponaitis“ – gyvas prabėgusio laiko atspindys, primenantis apie buvusius kaimo ir miesto gyvenimo ypatumus. Spektaklyje pasišaipoma iš kaimo jaunimo didelio noro ponauti mieste. Tuščias laiko švaistymas, lošimas kazino, girtuoklystė, kiauros kelnės ir suplyšę batai – besaikio troškimo būti miesto valdininku pasekmės! Nors daugelis šioje komedijoje paliestų gyvenimo realijų jau virto praeitimi, tačiau tų dienų komiškos situacijos neišvengiamai kartojasi gyvenime ir lieka artimos mūsų kartos žmonėms. Toks spektaklio turinys ir prasmė visiems buvo lengvai suprantamas ir artimas, tad naujasis skirsnemuniškių kūrinys sutiktas ypač gerai – aktoriai sulaukė pagyrų dėl puikios vaidybos, vadovė – dėl įtaigingų režisūrinių sprendimų.
           Spektaklio režisierė – Birutė Šneiderienė, scenografas – Zigmas Morlencas, choreografė – Rūta Plikusienė.
Pasibaigus spektakliui ir sveikinimams žiūrovams koncertavo skirnemuniškių draugai iš Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros centro – kaimo kapela „Vaivorykštė“ (vad. V. Armonas). Smagios melodijos ir skambios dainos dar ilgai džiugino susirinkusiuosius

Sekmadienį dieną Skirsnemunės bažnyčioje vyko Šv. Baltramiejaus atlaidai. Mišias laikė buvęs Skirsnemunės klebonas Audrius Giedraitis, giedojo Skirsnemunės Šv. Jurgio bažnyčios mišrus choras „CANTATE DOMINO“.

info: www.jurbarko-kc.lt

 

 

 

   Atgal
img
Naujienos |KOMENTARAI |Apie bendruomenę |Projektai |SKELBIMAI |2 proc. |Kontaktai |Skirsnemuniečių kūryba

www.skirsnemune.lt

Svetainių kūrimas optimizavimas        Svetainiu tinklapiu kurimas www.proweb.lt optimizavimas